o parku

Park Linowy to ogólnorozwojowa rekreacja ruchowa zmuszająca do pracy każdy mięsień ludzkiego ciała.  Do sprawnego pokonania przeszkody nie wystarczy jedynie siła, trzeba także ruszyć głową!

Wysokość, na jakiej zamieszczone są atrakcje, podnosi poziom adrenaliny i zmusza do pokonania własnych słabości.

Przed zabawą  każdy Uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Wszystko pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry.

Na każdego Klienta czeka profesjonalny sprzęt do wypożyczenia – uprząż oraz kask. Tak wyposażony i przeszkolony Uczestnik kierowany jest na odpowiednią dla swojego poziomu zaawansowania trasę.

Park linowy High-Position zlokalizowany jest na terenie zabytkowych Fortów Bema, w malowniczej dzielnicy Warszawy – Bemowie.
Forty Bema to teren o charakterze sportowo-rekreacyjnym, idealny do aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Sprzyjają temu liczne ścieżki rowerowe, boiska, zielone polany oraz największy w okolicy, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Teren otoczony jest fosą, która w okresie letnim sprzyja wędkowaniu bądź też pływaniu po niej rowerem wodnym.

Jako jeden z nielicznych parków w Polsce posiadamy europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV, co zapewnia najwyższy poziom produktu.

Comments are closed.

  • Facebook